Po seminarium pracy z tekstem i seminarium klinicznym z Colette Soler 3 grudnia jest możliwość wzięcia udziału w konferencji psychoanalitycznej 4 i 5 grudnia (sobota i niedziela) od 09. do 18.00. Będą to Dni miedzynarodowe EPFCL „Mowa i Pismo w psychoanalizie”, kontynuacj a seminarium w Rzymie, dotyczyc będą kwestii mowy jako spotkania słów z jouissance i wpisywania się mowy w ciało. Temat ten odnosi się zarówno do kwestii kierunku leczenia, jak i do kwestii końca analizy.
Istnieje możliwość kabinowego tłumaczenia na polski tego spotkania w wykonaniu Anny Sarapuk i drugiej, nowej tłumaczki. Koszt całości 800 Euro do podziału na korzystających z tłumaczenia. Do tego dochodzi koszt uczestnictwa: do 30 września 90 Euro, po 30 września 110 Euro. Przelew można zrobić samemu lub przez Forum.
Tłumaczenie zostanie zorganizowane jeśli do piątku do 10.00 zgłosi się minimum 8 osób (aktualnie zgłosili się: Joanna Szymańska, Marcin Klaus, Ewa Marciniak, Paweł Piotrowski i Anna Wojakowska-Skiba). Im więcej osób się zgłosi tym niższy koszt na osobę. Zgłoszenia proszę przesyłać do anna.wojakowskaskiba@gmail.com
AW-S